PL   GB    


STRONA GŁÓWNA

 

Witamy na stronie poświęconej wycieczkom szkolnym organizowanym przez  VILLAGE TRAVELS.

Nasza firma zajmuje się organizowaniem wycieczek szkolnym od 2011 roku. Do tej pory w imprezach organizowanych przez nas brało udział ok. 3000 uczniów z 21 różnych krajów.

Nasze wycieczki różnią się od wycieczek organizowanych przez inne firmy ... zawsze staramy sie organizować wycieczki na których można poznać dany kraj, jego kulturę i zwyczaje tam panujące. Z naszych wycieczek młodzież przywozi coś więcej niz tylko zdjęcia budynków .... staramy sie aby uczestnicy mieli okazję poznać ludzi mieszkajacych w danym kraju i poznać jego historię.

Każda wycieczka moze być "uszyta na miarę" dla każdej grupy. Naszym najważniejszym celem jest zadowolenie zarówno uczestników jak i nauczycieli. 

 

Nasze wycieczki kierowane są do młodzieży z całej Europy w wieku od 13 do 18 lat.

Aby wziąć udział w wycieczce organizowanej przez naszą firmę nauczyciel nie musi męczyć sie z nadmierna biurokracją .... wystarczy przesłać tylko 2 dokumenty .... Więcej informacji w APLIKACJA.

 

  Jeśli chcesz otrzymywać od nas Newsletter z najnowszymi informacjami o promocjach,  nowych kierunkach, datach, itp., wypełnij i odeślij  ten formularz